VRH A                   *2.01.2010

 

fotky šťěňátek najdete na https://caresai.rajce.idnes.cz !!!!!!

  

m: Anšaj Bofi           x         o:  JCH, CH  MIA MIA Azhdar

 

                            

 

  

Kluci:                                                                    Holky:

 

ADARSCH    černý pejsek s ušima (5)      AKKI černá fenka s učima (4)   
             

              

  AGBAR       šedý pejsek (6)                  ARKADIY černá fenka (3)

              

 

 ASCHAR       černý pejsek (7)                ASCHA šedá fenka (1)

                             

 

 ASSCAN       černý pejsek (2)                             

Štěňátkům v nové rodině přejeme spoustu lásky, zdraví a radosti. A páničkům, ať jim štěňátka dělají jen samou radost, občas to bude asi chtít přihmouřit oko ;-)

Mějte se, držte se a ozvěte se třeba někdy...8-)

 

21.3.2010 - Už je klid a taky smutno.  Aspoň si mamča konečně trochu odpočine. Štěňátka ji stejně chybí, oči ji prozrazují a má pravdu, byla s nima legrace. V úterý si pro Agbara přijeli noví páničkové ze Slovenka, ve čtvrtek okouzlila Arkadyi rodinku z Prosenice. Nedělní dopoledne už má veselé rodina z Kojetína a i jejich středoasiatka. Odpoledne si sympatický pár odvezl i Adarsche, který odjel až do Českých Budějovic.

Ať se Vám všem spolu krásně žije...

11.3.2010 - Ďáblíků nám ubývá. Jako první se odstěhovala Akki, přišla si pro ní rodina z Polska, Akki teď dělá "vítr" ještě dvoum středoasiatům a koním. Asscan dělá radost rodině z Ostravy, daří se mu dobře a velmi rychle se zabydlel. S kamarádil se i se středoasiatkou Čelzi, která mu dokonce dovolila používat její hračky. Adarsch také není daleko, přijeli si pro něj z Petřvaldu. Taky se rychle zabydlel, nejvíc se mu líbí na zahradě, tam je co objevovat. Máme radost, že se pejskové mají fajn, novým majitelům děkujeme, nové info, příp. foto nás vždy poteší! 8-)

Nám tady doma pořád blbnou Agbar, Adarsch, Arkadyi a Ascha. Na nové páničky se však stejně teší. 8-)

Nové foto najdete v jejich externí fotogalerii.

26.2.2010 - Z malých roztomilých kuliček se stali větší, roztomilejší pyraně. Zajímá je vše, nejvíc ale to co nosí kalhoty, boty, má ruce a hlavně chuť si s nimi hrát. Zajímají se i o své sousedy, podivné bílé dlouhonohé ptáky.  Podlezou pod plotem, frnk a už jsou u nich, tam to přece táák voní! Občas se neumí vrátit, musíme je pustit dveřma, proběhnou a opět frnk popod plot zas zpátky k nandu. Myslím, že si z nás dělají legraci! Když ale na ně přijde únava, dobře vědí, kde je jejich pelíšek. Jinak jsou to opravdu kluci a holky do nepohody, ani dnešné ošklivé počasí je nerozhodilo, vládla tam naprostá pohoda. Se štěňátky si užívame spoustu legrace! Fotky opět najdete v jejich externí fotogalerii.

19.2.2010 - Drobci už jsou tetování. Chvíli si pobrečeli, ale už je dobře. Čím to je, že ty holky jsou statečnější!? Krom toho se nám už pěkně rýsují i povahy. Všichni jsou veselí a hraví. Kluci jsou trošku opatrnější a více se zdržují již ve známém prostředí a i hlídají. Jenom šedý pejsek je jiný než ostatní kluci, je všude první, na všechno vrtí tím svým pidi ocáskem a je takovým průskumníkem. Stejně tak i holky, nic jim neunikne a všechno je zajímá!!! Hlavně lidé, ti jim chutnaj!!! Fotky opět najdete v jejich externí fotogalerii.

Štěňátka mají již i jměna:

Kluci: Adarsch, Agbar, Aschar, Asscan,

Holky: Akki, Arkadiy, Ascha

 

 

12.2.2010 -  Štěňátka jsou pěkně zvědavá, ani zima a sníh je neodratí a tak chodí šmejdit už i ven. No jo, pelíšek a okolí už dobře znají... Na hraní dostali i pár hraček, to byla ohromná legrace. Největší radost však mají z lidí, z jejich kalhot, rukou, tkaniček, nosů a vlasů. Jsou to rošťáci! Anšaj je velice hodnou a tolerantnou maminkou, pořád má hodně mléka, prckové teda granulky zapíjejí mléčkem.

Pokusili jsme se je vyfotiti i v postojích, no, zrovna jednoduché to nebylo... Fotky najdete v jejich externí fotogalerii.

30.1.2010 - V pelíšku už máme pěkně živo! Prckové se na krátkych tučných nožičkách vydávají na poznávací výpravy do okolí. Ještěže se mohou rychle vrátit do teplého pelíšku a k mamince. V případě "beznaděje" hlasitě volají, na to už přiběhne Anšaj, uchopí malého tuláka do tlamy a odnese jej k ostatním... Začátkem týdne poprvé ochutnali štěněcí granule, dobře věděli k čemu ty malé kuličky jsou!  Dnes už krásně baští a i čúrat chodí mimo pelíšek. No, šikulky!!! Nové fotky štěňátek opět v jejich externí fotogalerii.

21.1.2010 - Cvalíci se nám už pěkně rozlézají po pelíšku, začínají si spolu hrát, štěkají na sebe a když se mamča vzdálí no dobu pro ně mooooc dlouhou dost hlasitě na ni volají. Anšaj je výborná mamina, miminka se pěkně hlídá a opečovává. Pár nových fotek štěňátek v jejich externí fotogalerii.

16.1.2010 - Všechna štěňátka již koukají na svět a snaží se používat nožky, které je však jen stěží unesou - jsou to moc pěkní cvalíci. Také se značně projevují svými hlásky. Prohlédněte si je v jejich fotogalerii.

  

3.1.2010 -Štěňátka baští a baští. Maminka se pěkně stará, miminka čistí a chráni. Dnes se byl na ně podívat veterinář, Anšaj to velice těžce nesla, proto zatím jen pár společných fotek.